| Marka: | Goldlux |
| Rodzaj: | profil |
| Kod EAN: | 5901508316097 |
| Wymiary z opakowaniem: | 2 x 1 x 200 cm |
| Waga z opakowaniem: | 0,21 kg |
- Strona główna
- Źródła światła i taśmy LED
- Akcesoria do źródeł światła i taśm LED
- Goldlux profil do taśmy LED satynowy 316097
Goldlux profil do taśmy LED satynowy 316097
Nr Kat. 316097
multirabaty
Goldlux profil do taśmy LED satynowy 316097
Nr Kat. 316097
multirabaty
Opis produktu Goldlux profil do taśmy LED satynowy 316097
- profil aluminiowy kątowy do taśm LED
W skład zestawu wchodzi:
- profil aluminiowy 2m satyna
- klosz mleczny 2m
- 2 sztuki zaślepek
- 4 sztuki mocowań – uchwyt montażowy
- montaż przy pomocy dołączonych uchwytów, ewentualnie przy pomocy dwustronnej taśmy montażowej lub kleju montażowego (taśmy i kleju brak w zestawie)
Dane techniczne
| Marka | Goldlux |
| Rodzaj | profil |
| Kod EAN | 5901508316097 |
| Wymiary z opakowaniem | 2 x 1 x 200 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,21 kg |
| Dane producenta | Zobacz |
Produkty podobne:
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





