| Marka: | Goldlux |
| Rodzaj: | pilot, sterownik |
| Kod EAN: | 5901508319364 |
| Wymiary z opakowaniem: | 6 x 13 x 3 cm |
| Waga z opakowaniem: | 0,10 kg |
- Strona główna
- Źródła światła i taśmy LED
- Akcesoria do źródeł światła i taśm LED
- Goldlux pilot sterowania biały 319364
Goldlux pilot sterowania biały 319364
Nr Kat. 319364
multirabaty
Goldlux pilot sterowania biały 319364
Nr Kat. 319364
multirabaty
Opis produktu Goldlux pilot sterowania biały 319364
- sterownik z pilotem radiowym
- zasięg komunikacji radiowej: do 20m w terenie otwartym
- częstotliwość robocza: MHz 2400-2483,5
- moc wyjściowa: dBm-9,22
Zdefiniowane tryby:
- stały kolor. Dowolnie wybrany kolor z koła barw
- stałe światło białe
- kolorowy gradient
- skokowa zmiana barw – 4 kolory
- skokowa zmiana barw – 7 kolorów
- skokowa zmiana barw – czerwień / biel
- skokowa zmiana barw – niebieski / biel
- skokowa zmiana barw – zieleń / biel
- czerwony stroboskop
- niebieski stroboskop
- zielony stroboskop
- biały stroboskop
- automatyczne zapętlone odtwarzanie trybów
Dane techniczne
| Marka | Goldlux |
| Rodzaj | pilot, sterownik |
| Kod EAN | 5901508319364 |
| Wymiary z opakowaniem | 6 x 13 x 3 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,10 kg |
| Dane producenta | Zobacz |
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





