| Marka: | Goldlux |
| Seria: | Gilbert |
| Materiał: | aluminium, tworzywo sztuczne |
| Zasilanie: | 230 V |
| Żarówki w zestawie: | tak |
| Kolor: | czarny |
| Stopień ochrony: | IP44 |
| Rodzaj gwintu: | GU10 |
| Wysokość: | 16 cm |
| Szerokość: | 10 cm |
| Moc żarówki: | 10 W |
- Strona główna
- Oświetlenie zewnętrzne
- Kinkiety zewnętrzne
- Goldlux Gilbert kinkiet zewnętrzny 1x10 W czarny 307835
Goldlux Gilbert kinkiet zewnętrzny 1x10 W czarny 307835
Nr Kat. 307835
multirabaty
Goldlux Gilbert kinkiet zewnętrzny 1x10 W czarny 307835
Nr Kat. 307835
multirabaty
Opis produktu Goldlux Gilbert kinkiet zewnętrzny 1x10 W czarny 307835
- liczba źródeł światła: 1
- moc żarówki: 10W LED
- napięcie: 230V
- oprawa żarówki: GU10
- stopień ochrony: IP44
- wysokość: 16 cm
- szerokość: 10 cm
- materiał: aluminium, tworzywo sztuczne
- kolor: czarny
Dane techniczne
| Marka | Goldlux |
| Seria | Gilbert |
| Materiał | aluminium, tworzywo sztuczne |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | tak |
| Kolor | czarny |
| Stopień ochrony | IP44 |
| Rodzaj gwintu | GU10 |
| Wysokość | 16 cm |
| Szerokość | 10 cm |
| Moc żarówki | 10 W |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Czujnik ruchu | nie |
| Czujnik zmierzchu | nie |
| Solarne | nie |
| Kod EAN | 5901508307835 |
| Wymiary z opakowaniem | 11 x 11 x 17 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,80 kg |
| Dane producenta | Zobacz |
Produkty z serii:
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





