| Marka: | Goldlux |
| Seria: | Folk |
| Moc żarówki: | 4 W |
| Kąt padania światła: | 320 º |
| Temperatura barwy: | 3000 K |
| Barwa światła: | ciepła |
| Rodzaj gwintu: | E27 |
| Kształt: | inny |
| Żywotność: | 25000 h |
| Ilość sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Kod EAN: | 5901508311320 |
- Strona główna
- Źródła światła i taśmy LED
- Żarówki LED
- Goldlux Folk żarówka LED 1x4 W 3000 K E27 311320
Goldlux Folk żarówka LED 1x4 W 3000 K E27 311320
Nr Kat. 311320
multirabaty
Goldlux Folk żarówka LED 1x4 W 3000 K E27 311320
Nr Kat. 311320
multirabaty
Opis produktu Goldlux Folk żarówka LED 1x4 W 3000 K E27 311320
- typ produktu: żarówka dekoracyjna
- główny materiał: aluminium, szkło
- główny kolor: niebieski
- napięcie znamionowe:220-240V ~50/60Hz
- moc znamionowa: 4W
- barwa światła: biała ciepła
- temperatura barwowa:3000K
- rodzaj źródła światła: SMD LED
- rodzaj trzonka: E27
- kąt wiązki światła: 320°
- trwałość znamionowa: 25000h
Dane techniczne
| Marka | Goldlux |
| Seria | Folk |
| Moc żarówki | 4 W |
| Kąt padania światła | 320 º |
| Temperatura barwy | 3000 K |
| Barwa światła | ciepła |
| Rodzaj gwintu | E27 |
| Kształt | inny |
| Żywotność | 25000 h |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 1 |
| Kod EAN | 5901508311320 |
| Wymiary z opakowaniem | 13 x 19 x 13 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,29 kg |
| Dane producenta | Zobacz |
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





