- efekt ognia
- zintegrowany moduł LED
- 36xLED 0.06W 3V
- zawiera baterie: 1 x AAA 200mAh 1,2V
- stopień ochrony: IP44
- szerokość: 12 cm
- głębokość: 11 cm
- wysokość: 27 cm
- materiał: tworzywo sztuczne
- kolor: srebrno-złoty
| Marka: | Globo Lighting |
| Seria: | Solar |
| Materiał: | tworzywo sztuczne |
| Kolor: | złoty, srebrny |
| Stopień ochrony: | IP44 |
| Wysokość: | 27 cm |
| Szerokość: | 12 cm |
| Moc żarówki: | 0.06 W |
| Kształt: | inny |
| Ilość punktów światła: | powyżej 6 |
| Czujnik ruchu: | nie |
Sklep z wyposażeniem łazienek nr 1 w Polsce!
Nasza infolinia: 61 899 55 00
Wszystkie
Odbiór zamówienia w 1986 miastach!