- zintegrowany LED
- 1xLED 0,06W 3V
- temeratura barwy światła: 3000 K
- stopień ochrony: IP44
-zawiera baterie 1xAA Ni-Mh 300mAh
- wymiar: 34x16 cm
- wysokość: 74 cm
- materiał: metal
- kolor: różowy
| Marka: | Globo Lighting |
| Seria: | Solar |
| Materiał: | metal |
| Żarówki w zestawie: | tak |
| Kolor: | różowy |
| Stopień ochrony: | IP44 |
| Wysokość: | 74 cm |
| Szerokość: | 34 cm |
| Moc żarówki: | 0.06 W |
| Kształt: | inny |
| Ilość punktów światła: | 1 |
Sklep z wyposażeniem łazienek nr 1 w Polsce!
Nasza infolinia: 61 899 55 00
Wszystkie
Odbiór zamówienia w 1986 miastach!