- efekt tłuczonego szkła
- zintegrowany moduł LED
- 1xLED 0,02W 3V
- zawiera baterie: 1 x AAA 200mAh 1,2V
- stopień ochrony: IP44
- szerokość: 24 cm
- głębokość: 9 cm
- wysokość: 31 cm
- materiał: tworzywo sztuczne, szkło
- kolor: brąz
| Marka: | Globo Lighting |
| Seria: | Solar |
| Materiał: | szkło, tworzywo sztuczne |
| Żarówki w zestawie: | tak |
| Kolor: | brązowy |
| Stopień ochrony: | IP44 |
| Wysokość: | 31 cm |
| Średnica: | 29 cm |
| Moc żarówki: | 0.02 W |
| Kształt: | inny |
| Ilość punktów światła: | 1 |
Sklep z wyposażeniem łazienek nr 1 w Polsce!
Nasza infolinia: 61 899 55 00
Wszystkie
Odbiór zamówienia w 1986 miastach!