| Marka: | Geberit |
| Kod EAN: | 4025410750266 |
| Wymiary z opakowaniem: | 7 x 9 x 80 cm |
| Waga z opakowaniem: | 5,73 kg |
- Strona główna
- Prysznice
- Brodziki - akcesoria
- Geberit zestaw montażowy brodzika 554.962.00.1
Geberit zestaw montażowy brodzika 554.962.00.1
Nr Kat. 554962001
kod -5%
Geberit zestaw montażowy brodzika 554.962.00.1
Nr Kat. 554962001
kod -5%
Cena z kodem*:
GEBERIT-5
462,71zł
Minimalna wartości koszyka: 999 zł * kupując produkty promocyjne za min 999 zł
Odbierz dodatkowy rabat 5%
Skorzystaj z dodatkowego 5% kodu rabatowego na produkty GEBERIT od 999 zł w koszyku. Oferta ważna do 27.05.2026, szczegóły dostępne na stronie akcji (kliknij).
Opis produktu Geberit zestaw montażowy brodzika 554.962.00.1
- zestaw nóg i trawersów do brodzików kamienno-żywicznych Geberit do 140 cm
- regulowana wysokość 6-12 cm
- szerokość: 80 cm
- do brodzika Olona, Sestra
- w komplecie elementy mocujące
Dane techniczne
| Marka | Geberit |
| Kod EAN | 4025410750266 |
| Wymiary z opakowaniem | 7 x 9 x 80 cm |
| Waga z opakowaniem | 5,73 kg |
| Gwarancja | Pobierz |
| Dane producenta | Zobacz |
Warto dokupić:
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





