- do neutralizacji zapachów
| Marka: | Geberit |
| Kod EAN: | 4025410523808 |
| Wymiary z opakowaniem: | 6 x 5 x 10 cm |
| Waga z opakowaniem: | 0,09 kg |
Mniej miejsca, więcej korzyści! Multirabaty do -70%
Multirabaty! -25%,-50% i -70%
Koniec promocji za:
pon-pt:
09:00-18:00
sob.:
09:00-14:00
Zobacz stronę salonupon-pt:
8:00 - 17:00
Jesteś nowym klientem?
Zarejestruj sięTwój koszyk jest pusty
Nie wiesz od czego zacząć?
Zainspiruj się
Pytania
(1)| Marka: | Geberit |
| Kod EAN: | 4025410523808 |
| Wymiary z opakowaniem: | 6 x 5 x 10 cm |
| Waga z opakowaniem: | 0,09 kg |
Pytania
(1)Pospiesz się, została tylko 1 sztuka!
Opis produktu Geberit zestaw filtrów ceramicznych 147.072.00.1
| Marka | Geberit |
| Kod EAN | 4025410523808 |
| Wymiary z opakowaniem | 6 x 5 x 10 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,09 kg |
| Gwarancja | Pobierz |
| Dane producenta | Zobacz |
Kupowane z tym produktem:
Opinie klientów:


Pytania i odpowiedzi
Pod kodem 147.072.00.1 dostarczane są dwie sztuki filtra ceramicznego Typ3. Kod 242.999.00.1 dotyczy jednej sztuki takiego filtra.
[concept]
[explanation]
Sklep z wyposażeniem łazienek nr 1 w Polsce!
Nasza infolinia: 61 899 55 00
Odbiór zamówienia w 1986 miastach!