| Marka: | Geberit |
| Seria: | Setaplano |
| Kształt: | prostokątny, inny |
| Kolor: | biały |
| Materiał: | inny |
| Dłuższy bok: | 140 cm |
| Krótszy bok: | 90 cm |
| Kod EAN: | 4025416545415 |
| Wymiary z opakowaniem: | 96 x 5 x 146 cm |
| Waga z opakowaniem: | 34,40 kg |
Brodziki
Geberit Setaplano panel do natrysków bezbrodzikowych 140x90 cm biały 154.275.11.1
Nr Kat. 154275111
Geberit Setaplano panel do natrysków bezbrodzikowych 140x90 cm biały 154.275.11.1
Nr Kat. 154275111





