- wymiary: 50x42x17 cm
- montaż: ścienny/meblowy
- możliwość osadzenia w blacie
- bez otworu na baterię
- z przelewem
- materiał: ceramika
- kolor: biały
Mniej miejsca, więcej korzyści! Multirabaty do -70%
Multirabaty! -25%,-50% i -70%
Koniec promocji za:
pon-pt:
09:00-18:00
sob.:
09:00-14:00
Zobacz stronę salonupon-pt:
8:00 - 17:00
Jesteś nowym klientem?
Zarejestruj sięTwój koszyk jest pusty
Nie wiesz od czego zacząć?
Zainspiruj się
Pytania
(1)| Marka: | Geberit |
| Seria: | Selnova Square |
| Dłuższy bok: | 50 cm |
| Krótszy bok: | 42 cm |
| Typ: | klasyczna, meblowa, wpuszczana |
| Kształt: | prostokątna |
| Otwór na baterie: | nie |
| Kolor: | biały |
| Materiał: | ceramika |
| Powłoka ochronna: | nie |
| Przelew: | tak |
Pytania
(1)Opis produktu Geberit Selnova Square umywalka 50x42 cm ścienna prostokątna biała 500.301.01.7
- wymiary: 50x42x17 cm
- montaż: ścienny/meblowy
- możliwość osadzenia w blacie
- bez otworu na baterię
- z przelewem
- materiał: ceramika
- kolor: biały
| Marka | Geberit |
| Seria | Selnova Square |
| Dłuższy bok | 50 cm |
| Krótszy bok | 42 cm |
| Typ | klasyczna, meblowa, wpuszczana |
| Kształt | prostokątna |
| Otwór na baterie | nie |
| Kolor | biały |
| Materiał | ceramika |
| Powłoka ochronna | nie |
| Przelew | tak |
| Położenie niecki umywalki | na środku |
| Kod EAN | 4025410063243 |
| Wymiary z opakowaniem | 50 x 16 x 42 cm |
| Waga z opakowaniem | 11,80 kg |
| Gwarancja | Pobierz |
| Dane producenta | Zobacz |
Warto dokupić:
Kupowane z tym produktem:
Opinie klientów:


Pytania i odpowiedzi
Pasująca szafka: Geberit Selnova Square szafka 502.738.00.1 - zamówienie na zapytanie mailowe.
[concept]
[explanation]
Sklep z wyposażeniem łazienek nr 1 w Polsce!
Nasza infolinia: 61 899 55 00
Odbiór zamówienia w 1986 miastach!