| Marka: | Geberit |
| Kod EAN: | 4025416642091 |
| Wymiary z opakowaniem: | 12 x 6 x 12 cm |
| Waga z opakowaniem: | 0,06 kg |
- Strona główna
- Syfony i zawory
- Inne akcesoria
- Geberit pokrywa odpływu syfonu biały alpin 150.265.11.1
Geberit pokrywa odpływu syfonu biały alpin 150.265.11.1
Pytania
(3)Geberit pokrywa odpływu syfonu biały alpin 150.265.11.1
Pytania
(3)Minimalna wartości koszyka: 999 zł * kupując produkty promocyjne za min 999 zł
Pospiesz się, została tylko 1 sztuka!
Odbierz dodatkowy rabat 5%
Opis produktu Geberit pokrywa odpływu syfonu biały alpin 150.265.11.1
Dane techniczne
| Marka | Geberit |
| Kod EAN | 4025416642091 |
| Wymiary z opakowaniem | 12 x 6 x 12 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,06 kg |
| Gwarancja | Pobierz |
| Dane producenta | Zobacz |
Warto dokupić:
Kupowane z tym produktem:
Pytania i odpowiedzi
Poniżej wycinek z instrukcji, gdzie widać spód pokrywy:
Kolor biały alpin - połysk.
Pokrywa Geberit nie jest uniwersalna, jest ona dedykowana do konkretnych modeli syfonów Geberit.
[concept]
[explanation]





