| Marka: | Geberit |
| Kod EAN: | 4025410749772 |
| Wymiary z opakowaniem: | 16 x 8 x 44 cm |
| Waga z opakowaniem: | 3,93 kg |
- Strona główna
- Wanny
- Nogi do wanien
- Geberit nogi do wanny 554.910.00.1
Geberit nogi do wanny 554.910.00.1
Nr Kat. 554910001
Geberit nogi do wanny 554.910.00.1
Nr Kat. 554910001
Opis produktu Geberit nogi do wanny 554.910.00.1
- do nakładania, regulacji wysokości i mocowania wanien akrylowych
- o regulowanym położeniu 8,7-20,7 cm
- bez użycia narzędzi
- o regulowanej wysokości
- w komplecie: 4 nóżki, 3 trawersy izolowane akustycznie oraz elementy mocujące
Dane techniczne
| Marka | Geberit |
| Kod EAN | 4025410749772 |
| Wymiary z opakowaniem | 16 x 8 x 44 cm |
| Waga z opakowaniem | 3,93 kg |
| Gwarancja | Pobierz |
| Dane producenta | Zobacz |
Kupowane z tym produktem:
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





