| Marka: | Franke |
| Seria: | Rambla |
| Dłuższy bok: | 51 cm |
| Krótszy bok: | 51 cm |
| Montaż: | wpuszczony |
| Wykończenie: | gładki |
| Ilość komór: | 1 - komorowy |
| Otwór na baterie: | Tak |
| Ociekacz: | Nie |
| Kod EAN: | 7612981067977 |
| Waga z opakowaniem: | 2,50 kg |
Zlewozmywaki stalowe
Franke Rambla PMN 610-41 zlewozmywak stalowy 51 cm jedwab 101.0288.934
Nr Kat. 1010288934
Franke Rambla PMN 610-41 zlewozmywak stalowy 51 cm jedwab 101.0288.934
Nr Kat. 1010288934





