- wzmocniony
- kolor: chrom
Mniej miejsca, więcej korzyści! Multirabaty do -70%
Multirabaty! -25%,-50% i -70%
Koniec promocji za:
pon-pt:
09:00-18:00
sob.:
09:00-14:00
Zobacz stronę salonupon-pt:
8:00 - 17:00
Jesteś nowym klientem?
Zarejestruj sięTwój koszyk jest pusty
Nie wiesz od czego zacząć?
Zainspiruj się
| Marka: | Ferro |
| Długość: | 150 cm |
| Kolor: | chrom |
| Kod EAN: | 5901095608858 |
| Wymiary z opakowaniem: | 19 x 0 x 25 cm |
| Waga z opakowaniem: | 0,32 kg |
Opis produktu Ferro wąż prysznicowy 150 cm chrom W47
| Marka | Ferro |
| Długość | 150 cm |
| Kolor | chrom |
| Kod EAN | 5901095608858 |
| Wymiary z opakowaniem | 19 x 0 x 25 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,32 kg |
| Gwarancja | Pobierz |
| Dane producenta | Zobacz |
Warto dokupić:
Produkty podobne:
Pytania i odpowiedzi
[concept]
[explanation]
Sklep z wyposażeniem łazienek nr 1 w Polsce!
Nasza infolinia: 61 899 55 00
Odbiór zamówienia w 1986 miastach!