| Marka: | Ferro |
| Seria: | Typ V11 |
| Szerokość: | 140 cm |
| Wysokość: | 60 cm |
| Moc: | 1260 Wat |
| Kolor: | biały |
| Rozstaw podłącz.: | 5 cm |
| Rodzaj: | Płytowy |
| Typ: | 11 |
| Podłączenie: | Dolne |
| Materiał: | Stalowy |
Grzejniki pokojowe
Ferro typ V11 grzejnik pokojowy 60x140 cm biały V116001400
Nr Kat. V116001400
Ferro typ V11 grzejnik pokojowy 60x140 cm biały V116001400
Nr Kat. V116001400





