- pasuje do wszystkich końcówek prysznicowych
- nie powoduje zarysowania wanny, przyjemny w dotyku
- elastyczny, system zapobiegający zginaniu
- gwarancja szczelności i trwałości
- odporny na tarcie
- z tworzywa w kolorze srebrnym
- kolor: chrom
Mniej miejsca, więcej korzyści! Multirabaty do -70%
Multirabaty! -25%,-50% i -70%
Koniec promocji za:
pon-pt:
09:00-18:00
sob.:
09:00-14:00
Zobacz stronę salonupon-pt:
8:00 - 17:00
Jesteś nowym klientem?
Zarejestruj sięTwój koszyk jest pusty
Nie wiesz od czego zacząć?
Zainspiruj się
| Marka: | Ferro |
| Długość: | 150 cm |
| Kolor: | chrom |
| Kod EAN: | 5901095652219 |
| Wymiary z opakowaniem: | 19 x 5 x 25 cm |
| Waga z opakowaniem: | 0,26 kg |
Opis produktu Ferro Silver Duo Flex wąż prysznicowy 150 cm chrom W54
| Marka | Ferro |
| Długość | 150 cm |
| Kolor | chrom |
| Kod EAN | 5901095652219 |
| Wymiary z opakowaniem | 19 x 5 x 25 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,26 kg |
| Gwarancja | Pobierz |
| Dane producenta | Zobacz |
Warto dokupić:
Produkty podobne:
Pytania i odpowiedzi
[concept]
[explanation]
Sklep z wyposażeniem łazienek nr 1 w Polsce!
Nasza infolinia: 61 899 55 00
Odbiór zamówienia w 1986 miastach!