| Marka: | Ferro |
| Kolor: | inny |
| Kod EAN: | 5903738251971 |
| Wymiary z opakowaniem: | 39 x 11 x 40 cm |
| Waga z opakowaniem: | 5,45 kg |
- Strona główna
- Ogrzewanie
- Akcesoria do grzejników
- Ferro rozdzielacz N-RZP13S
Ferro rozdzielacz N-RZP13S
Nr Kat. NRZP13S
multirabaty
Ferro rozdzielacz N-RZP13S
Nr Kat. NRZP13S
Opis produktu Ferro rozdzielacz N-RZP13S
- przepływomierze do regulacji przepływów w zestawie: tak
- zakres regulacji przepływu [l/min]: 0 - 2,5
- rodzaj nypli: G1/2 ze złączkami do rury wielowarstwowej 16x2 mm
- rodzaj zaworów na belce powrotnej: zawory termostatyczne wyposażone w pokrętła do ręcznej regulacji, z możliwością podłączenia głowicy termoelektrycznej M30x1,5
- rodzaj zaworów na belce zasilającej: zawory równoważąco-pomiarowe (przepływomierze)
- rodzaj zaworów spustowych: zespoły odpowietrzająco-spustowe 1"x3/4"
- rodzaj zaworu odpowietrzającego: automatyczny
- rozmiar belki: 1"
- media: woda, glikol 50%
- materiał korpusu/materiał wykonania: mosiądz
- obszar zastosowania: do systemów C.O i C.W.U
Dane techniczne
| Marka | Ferro |
| Kolor | inny |
| Kod EAN | 5903738251971 |
| Wymiary z opakowaniem | 39 x 11 x 40 cm |
| Waga z opakowaniem | 5,45 kg |
| Gwarancja | Pobierz |
| Dane producenta | Zobacz |
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





