| Marka: | Faneco |
| Kod EAN: | 5901764295112 |
| Wymiary z opakowaniem: | 15 x 15 x 60 cm |
| Waga z opakowaniem: | 2,70 kg |
- Strona główna
- Akcesoria łazienkowe
- Poręcze i uchwyty
- Faneco poręcz ścienna 60 cm umywalkowa prawa biała...
Faneco poręcz ścienna 60 cm umywalkowa prawa biała S32UUP6SWB
Nr Kat. S32UUP6SWB
Faneco poręcz ścienna 60 cm umywalkowa prawa biała S32UUP6SWB
Nr Kat. S32UUP6SWB
Opis produktu Faneco poręcz ścienna 60 cm umywalkowa prawa biała S32UUP6SWB
- pozycja: prawa
- długość poręczy: 60 cm (ramię długie), 33 cm (ramię krótkie)
- wymiary całkowite: wysokość: 15 cm, długość: 60 cm, głębokość: 15 cm
- średnica rury: Ø 32
- średnica wspornika: Ø 75
- średnica rozety maskującej: Ø 76
- grubość stali: 0,5 mm (rozeta), 1,5 mm (rura), 3 mm (wspornik)
- rodzaj łączenia elementów stalowych: spawanie TIG
- maksymalne obciążenie: 120 kg
- punkty podparcia: 3
- mocowanie: 9-śrubowe, ścienne
- średnica otworów na śruby mocujące: Ø 6,5
- śruby: 9 śrub ze stali nierdzewnej (6 mm x 60 mm)
- kołki rozporowe: 9 kołków nylonowych (10 mm x 60 mm)
- waga poręczy: 2,5 kg
- materiał: stal węglowa
- wykończenie: biała farba epoksydowa
- grubość pokrycia epoksydowego 70µ
Dane techniczne
| Marka | Faneco |
| Kod EAN | 5901764295112 |
| Wymiary z opakowaniem | 15 x 15 x 60 cm |
| Waga z opakowaniem | 2,70 kg |
| Gwarancja | Pobierz |
| Dane producenta | Zobacz |
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





