| Marka: | Faneco |
| Długość: | 54 cm |
| Szerokość: | 35.5 cm |
| Wysokość: | 39 cm |
| Deska w zestawie: | bez deski |
| Bez kołnierza: | bez kołnierza |
| Sposób montażu: | stojąca |
| Kolor: | inny |
| Powłoka ochronna: | nie |
| Przeznaczenie specjalne: | dla niepełnosprawnych |
| Kształt: | owalny |
- Strona główna
- Ubikacje/ Toalety
- Miski WC
- Faneco miska WC stojąca bez kołnierza dla...
Faneco miska WC stojąca bez kołnierza dla niepełnosprawnych N13012
Nr Kat. N13012
Faneco miska WC stojąca bez kołnierza dla niepełnosprawnych N13012
Nr Kat. N13012
Opis produktu Faneco miska WC stojąca bez kołnierza dla niepełnosprawnych N13012
Miska WC wykonana jest ze stali nierdzewnej, gwarantującej niezwykłą odporność na uszkodzenia. Montuje się ją do podłogi, dzięki czemu konstrukcja jest bardzo stabilna i trwała. Misa idealnie nadaje się do toalet publicznych o wysokim natężeniu ruchu, typu dworce kolejowe i stadiony. Jest prosta w obsłudze i konserwacji. Gwarantuje wysoką jakość i zapewnia zadowolenie użytkowników.
- wysokość: 39 cm
- szerokość: 35,5 cm
- długość: 60 cm/54 cm
- mocowanie do podłoża
- grubość stali: 1,2 mm
- średnica odpływu: Ø 100 mm
- waga miski: 15 kg
- materiał: stal nierdzewna 304 szczotkowana polerowana
- wykończenie: matowe, połysk
Dane techniczne
| Marka | Faneco |
| Długość | 54 cm |
| Szerokość | 35.5 cm |
| Wysokość | 39 cm |
| Deska w zestawie | bez deski |
| Bez kołnierza | bez kołnierza |
| Sposób montażu | stojąca |
| Kolor | inny |
| Powłoka ochronna | nie |
| Przeznaczenie specjalne | dla niepełnosprawnych |
| Kształt | owalny |
| Wykończenie powierzchni | mat |
| Materiał | stal nierdzewna |
| Kod EAN | 5901764293712 |
| Wymiary z opakowaniem | 50 x 40 x 65 cm |
| Waga z opakowaniem | 15,00 kg |
| Gwarancja | Pobierz |
| Dane producenta | Zobacz |
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





