| Marka: | Enix |
| Seria: | Boston (B) |
| Rodzaj: | drabinkowy |
| Wysokość: | 133.6 cm |
| Szerokość: | 55.5 cm |
| Moc: | 426 Wat |
| Rozstaw podłącz.: | 5 cm |
| Podłączenie: | dolne |
| Kolor: | grafit |
| Kod EAN: | 5904838010567 |
| Wymiary z opakowaniem: | 6 x 135 x 56 cm |
Grzejniki łazienkowe
Enix Boston (B) grzejnik łazienkowy drabinkowy 133,6x55,5 cm grafit B00055513361400D0000
Nr Kat. B00055513361400D0000
Pytania
Enix Boston (B) grzejnik łazienkowy drabinkowy 133,6x55,5 cm grafit B00055513361400D0000
Nr Kat. B00055513361400D0000
Pytania





