| Marka: | Elstead Lighting |
| Seria: | Casa |
| Materiał: | stal szlachetna, szkło |
| Zasilanie: | 230 V |
| Żarówki w zestawie: | nie |
| Kolor: | czarny |
| Stopień ochrony: | IP44 |
| Rodzaj gwintu: | E27 |
| Wysokość: | 33 cm |
| Szerokość: | 17 cm |
| Moc żarówki: | 60 W |
- Strona główna
- Oświetlenie zewnętrzne
- Kinkiety zewnętrzne
- Elstead Lighting Casa kinkiet zewnętrzny 1x60 W czarny...
Elstead Lighting Casa kinkiet zewnętrzny 1x60 W czarny HK-CASA-S
Nr Kat. HKCASAS
Elstead Lighting Casa kinkiet zewnętrzny 1x60 W czarny HK-CASA-S
Nr Kat. HKCASAS
Opis produktu Elstead Lighting Casa kinkiet zewnętrzny 1x60 W czarny HK-CASA-S
Dane techniczne
| Marka | Elstead Lighting |
| Seria | Casa |
| Materiał | stal szlachetna, szkło |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | nie |
| Kolor | czarny |
| Stopień ochrony | IP44 |
| Rodzaj gwintu | E27 |
| Wysokość | 33 cm |
| Szerokość | 17 cm |
| Moc żarówki | 60 W |
| Kształt | inny |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Czujnik ruchu | nie |
| Czujnik zmierzchu | nie |
| Solarne | nie |
| Kod EAN | 5024005004684 |
| Gwarancja | Pobierz |
| Dane producenta | Zobacz |
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





