| Marka: | Elita |
| Seria: | Split |
| Szerokość: | 60 cm |
| Głębokość: | 45.8 cm |
| Wysokość: | 63.5 cm |
| Rodzaj: | podumywalkowa wisząca |
| Kolor: | zielony |
| Kod EAN: | 5907546884840 |
| Wymiary z opakowaniem: | 66 x 70 x 52 cm |
| Waga z opakowaniem: | 29,50 kg |
Szafki łazienkowe
Elita Split szafka podumywalkowa 60 cm wisząca zielony mat 168997
Nr Kat. 168997
Pytania
Elita Split szafka podumywalkowa 60 cm wisząca zielony mat 168997
Nr Kat. 168997
Pytania





