| Marka: | Elita |
| Seria: | Desi Plus |
| Szerokość: | 80 cm |
| Głębokość: | 45.6 cm |
| Wysokość: | 53 cm |
| Rodzaj: | Wisząca podumywalkowa |
| Kod EAN: | 5907546848736 |
| Wymiary z opakowaniem: | 80 x 53 x 45 cm |
| Waga z opakowaniem: | 29,00 kg |
Szafki łazienkowe
Elita Desi Plus szafka 80 cm podumywalkowa biała 166425
Nr Kat. 166425
Elita Desi Plus szafka 80 cm podumywalkowa biała 166425
Nr Kat. 166425





