| Marka: | Elita |
| Seria: | Ambio New |
| Szerokość: | 119.6 cm |
| Głębokość: | 45 cm |
| Wysokość: | 63 cm |
| Rodzaj: | Wisząca podumywalkowa |
| Kod EAN: | 5907546851606 |
| Wymiary z opakowaniem: | 119 x 63 x 45 cm |
| Waga z opakowaniem: | 48,50 kg |
Szafki łazienkowe
Elita Ambio New szafka 120 cm podumywalkowa wisząca biały połysk 166707
Nr Kat. 166707
Elita Ambio New szafka 120 cm podumywalkowa wisząca biały połysk 166707
Nr Kat. 166707





