| Marka: | Duschy |
| Seria: | Satina |
| Dłuższy bok: | 20 cm |
| Typ: | metalowa |
| Montaż: | zawieszana |
| Kolor: | czarny |
| Kod EAN: | 7391398577209 |
| Wymiary z opakowaniem: | 20 x 10 x 20 cm |
| Waga z opakowaniem: | 0,45 kg |
Półki
Duschy Satina półka prysznicowa 20 cm czarna 577-20
Nr Kat. 57720
Duschy Satina półka prysznicowa 20 cm czarna 577-20
Nr Kat. 57720





