| Marka: | Duschy |
| Seria: | Rimini |
| Kolor: | biały |
| Kształt: | prostokątny |
| Spód antypoślizgowy: | tak |
| Gramatura: | 1100 gr/m2 |
| Grubość: | 1.3 cm |
| Dłuższy bok: | 95 cm |
| Krótszy bok: | 60 cm |
| Kod EAN: | 7391398765101 |
| Wymiary z opakowaniem: | 98 x 28 x 64 cm |
Dywaniki łazienkowe
Duschy Rimini dywanik łazienkowy 95x60 cm prostokątny biały 765-10
Nr Kat. 76510
Duschy Rimini dywanik łazienkowy 95x60 cm prostokątny biały 765-10
Nr Kat. 76510





