| Marka: | Duravit |
| Kod EAN: | 4053424898087 |
| Wymiary z opakowaniem: | 22 x 4 x 26 cm |
| Waga z opakowaniem: | 0,45 kg |
- Strona główna
- Stelaże podtynkowe
- Stelaże podtynkowe - akcesoria
- Duravit zestaw łączący 1007310000
Duravit zestaw łączący 1007310000
Nr Kat. 1007310000
(1)
multirabaty
Duravit zestaw łączący 1007310000
Nr Kat. 1007310000
(1)
Opis produktu Duravit zestaw łączący 1007310000
- w połączeniu z SensoWash Starck f
- do stelaża podtynkowego z przewodem do podłączenia wewnątrz spłuczki
Dane techniczne
| Marka | Duravit |
| Kod EAN | 4053424898087 |
| Wymiary z opakowaniem | 22 x 4 x 26 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,45 kg |
| Gwarancja | Pobierz |
| Dane producenta | Zobacz |
Warto dokupić:
Kupowane z tym produktem:
Opinie klientów:
Duravit zestaw łączący 1007310000
5,0
/5 (1 opinia)

0%Klientów poleca ten produkt

Ocena na podstawie 1 opinii
0.0/5 Funkcjonalność
0.0/5 Jakość wykonania
0.0/5 Wygląd
Jak działają oceny i opinie?
Sortuj wg:
Poleca ten produkt
Moje oczekiwania zostały spełnione
(Opinia potwierdzona zakupem)
5,0/5
Polecam!
Moje oczekiwania zostały spełnione
(Opinia potwierdzona zakupem)
Poleca ten produkt
Moje oczekiwania zostały spełnione
(Opinia potwierdzona zakupem)
5,0/5
Polecam!
Moje oczekiwania zostały spełnione
(Opinia potwierdzona zakupem)
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





