| Marka: | Duravit |
| Seria: | X-Large |
| Szerokość: | 45 cm |
| Głębokość: | 44.3 cm |
| Wysokość: | 44.8 cm |
| Rodzaj: | Wisząca podumywalkowa |
| Kolor: | biały |
| Kod EAN: | 4021534930645 |
| Wymiary z opakowaniem: | 52 x 52 x 52 cm |
| Waga z opakowaniem: | 17,00 kg |
Szafki łazienkowe
Duravit X-Large szafka 45 cm podumywalkowa wisząca biały mat XL604301818
Nr Kat. XL604301818
Duravit X-Large szafka 45 cm podumywalkowa wisząca biały mat XL604301818
Nr Kat. XL604301818





