| Marka: | Duravit |
| Seria: | X-Large |
| Szerokość: | 44 cm |
| Głębokość: | 44.3 cm |
| Wysokość: | 51 cm |
| Rodzaj: | Wisząca podumywalkowa |
| Kolor: | biały |
| Kod EAN: | 4021534941108 |
| Wymiary z opakowaniem: | 61 x 55 x 55 cm |
| Waga z opakowaniem: | 17,00 kg |
Szafki łazienkowe
Duravit X-Large szafka 44 cm podumywalkowa wisząca lewa biały mat XL6525L1818
Nr Kat. XL6525L1818
Duravit X-Large szafka 44 cm podumywalkowa wisząca lewa biały mat XL6525L1818
Nr Kat. XL6525L1818





