| Marka: | Duravit |
| Seria: | Vero |
| Długość: | 54.5 cm |
| Szerokość: | 37 cm |
| Wysokość: | 34.5 cm |
| W zestawie: | Miska wc bez deski |
| Bez kołnierza: | Nie |
| Montaż: | wiszący |
| Kolor: | czarny |
| Powłoka ochronna: | nie |
| Kod EAN: | 4021534583674 |
Miski WC
Duravit Vero miska WC wisząca czarna 2217090864
Nr Kat. 2217090864
Duravit Vero miska WC wisząca czarna 2217090864
Nr Kat. 2217090864





