| Marka: | Duravit |
| Seria: | Vero Air |
| Długość: | 57 cm |
| Szerokość: | 37 cm |
| Wysokość: | 35.5 cm |
| Deska w zestawie: | bez deski |
| Bez kołnierza: | bez kołnierza |
| Sposób montażu: | wisząca |
| Kolor: | biały |
| Powłoka ochronna: | nie |
| Kształt: | prostokątny |
Miski WC
Duravit Vero Air miska WC wisząca Rimless HygieneGlaze biała 2525092000
Nr Kat. 2525092000
Pytania
Duravit Vero Air miska WC wisząca Rimless HygieneGlaze biała 2525092000
Nr Kat. 2525092000
Pytania





