| Marka: | Duravit |
| Seria: | Starck |
| Kształt: | owalna |
| Dłuższy bok: | 180 cm |
| Krótszy bok: | 80 cm |
| Materiał: | akrylowa |
| Zintegrowana obudowa: | nie |
| Kolor: | biały |
| Kod EAN: | 4021534255014 |
| Wymiary z opakowaniem: | 184 x 55 x 84 cm |
| Waga z opakowaniem: | 25,30 kg |
Wanny okrągłe i owalne
Duravit Starck wanna owalna 180x80 cm biała 700009000000000
Nr Kat. 700009000000000
Duravit Starck wanna owalna 180x80 cm biała 700009000000000
Nr Kat. 700009000000000





