| Marka: | Duravit |
| Seria: | Starck 1 |
| Długość: | 57.5 cm |
| Szerokość: | 41 cm |
| Wysokość: | 32 cm |
| Deska w zestawie: | bez deski |
| Bez kołnierza: | z kołnierzem |
| Sposób montażu: | wisząca |
| Kolor: | biały |
| Powłoka ochronna: | nie |
| Kształt: | okrągły |
Miski WC
Duravit Starck 1 miska WC wisząca biała 0210090064
Nr Kat. 0210090064
Duravit Starck 1 miska WC wisząca biała 0210090064
Nr Kat. 0210090064





