| Marka: | Duravit |
| Seria: | SensoWash |
| Rodzaj: | deska myjąca |
| Długość: | 54 cm |
| Szerokość: | 37.5 cm |
| Funkcje: | automatyczne otwieranie i zamykanie, odkamienianie |
| Sterowanie: | pilot sterujący |
| Powłoka ochronna: | nie |
| Kolor: | biały |
| Kod EAN: | 4053424688763 |
| Wymiary z opakowaniem: | 49 x 28 x 45 cm |
Toalety i deski myjące
Duravit SensoWash Slim deska sedesowa myjąca biała 611200002304300
Nr Kat. 611200002304300
Pytania
Duravit SensoWash Slim deska sedesowa myjąca biała 611200002304300
Nr Kat. 611200002304300
Pytania





