Cena dotyczy samej miski WC.
| Marka: | Duravit |
| Seria: | ME by Starck |
| Długość: | 54 cm |
| Szerokość: | 37 cm |
| Wysokość: | 36.5 cm |
| Deska w zestawie: | bez deski |
| Bez kołnierza: | bez kołnierza |
| Sposób montażu: | wisząca |
| Kolor: | biały |
| Powłoka ochronna: | tak |
| Kształt: | owalny |
Mniej miejsca, więcej korzyści! Multirabaty do -70%
Multirabaty! -25%,-50% i -70%
Koniec promocji za:
pon-pt:
09:00-18:00
sob.:
09:00-14:00
Zobacz stronę salonupon-pt:
8:00 - 17:00
Jesteś nowym klientem?
Zarejestruj sięTwój koszyk jest pusty
Nie wiesz od czego zacząć?
Zainspiruj się
| Marka: | Duravit |
| Seria: | ME by Starck |
| Długość: | 54 cm |
| Szerokość: | 37 cm |
| Wysokość: | 36.5 cm |
| Deska w zestawie: | bez deski |
| Bez kołnierza: | bez kołnierza |
| Sposób montażu: | wisząca |
| Kolor: | biały |
| Powłoka ochronna: | tak |
| Kształt: | owalny |
Opis produktu Duravit ME by Starck miska WC wisząca bez kołnierza biała 2584092000
| Marka | Duravit |
| Seria | ME by Starck |
| Długość | 54 cm |
| Szerokość | 37 cm |
| Wysokość | 36.5 cm |
| Deska w zestawie | bez deski |
| Bez kołnierza | bez kołnierza |
| Sposób montażu | wisząca |
| Kolor | biały |
| Powłoka ochronna | tak |
| Kształt | owalny |
| Materiał | ceramika |
| Kod EAN | 4067116084320 |
| Wymiary z opakowaniem | 80 x 175 x 60 cm |
| Waga z opakowaniem | 26,88 kg |
| Gwarancja | Pobierz |
| Dane producenta | Zobacz |
Warto dokupić:
Kupowane z tym produktem:
Produkty podobne:
Pytania i odpowiedzi
[concept]
[explanation]
Sklep z wyposażeniem łazienek nr 1 w Polsce!
Nasza infolinia: 61 899 55 00
Odbiór zamówienia w 1986 miastach!