| Marka: | Duravit |
| Seria: | ME by Starck |
| Długość: | 48 cm |
| Szerokość: | 37 cm |
| Wysokość: | 35 cm |
| Deska w zestawie: | bez deski |
| Bez kołnierza: | bez kołnierza |
| Sposób montażu: | wisząca |
| Kolor: | biały |
| Powłoka ochronna: | tak |
| Kształt: | owalny |
Miski WC
Duravit ME by Starck miska WC wisząca bez kołnierza biały mat 25300926001
Nr Kat. 25300926001
Duravit ME by Starck miska WC wisząca bez kołnierza biały mat 25300926001
Nr Kat. 25300926001





