Cena dotyczy samej szafki.
| Marka: | Duravit |
| Seria: | Ketho |
| Szerokość: | 100 cm |
| Głębokość: | 45.5 cm |
| Wysokość: | 41 cm |
| Rodzaj: | podumywalkowa wisząca |
| Kolor: | dąb |
| Kod EAN: | 4063382083401 |
| Waga z opakowaniem: | 23,50 kg |
Czas na zmiany z GROHE z kodem -10% od 1499 zł!
GROHE kod -10% od 1499 zł
Sklep z wyposażeniem łazienek nr 1 w Polsce!
Nasza infolinia: 61 899 55 00
Wszystkie
Odbiór zamówienia w 1986 miastach!