| Marka: | Duravit |
| Seria: | Happy D.2 |
| Długość: | 62 cm |
| Szerokość: | 37 cm |
| Wysokość: | 34.5 cm |
| Deska w zestawie: | bez deski |
| Bez kołnierza: | bez kołnierza |
| Sposób montażu: | wisząca |
| Kolor: | biały |
| Powłoka ochronna: | nie |
| Kształt: | prostokątny |
Miski WC
Duravit Happy D.2 miska WC wisząca Rimless biała 2550590000
Nr Kat. 2550590000
Duravit Happy D.2 miska WC wisząca Rimless biała 2550590000
Nr Kat. 2550590000





