| Marka: | Duravit |
| Seria: | D-Neo |
| Długość: | 48 cm |
| Szerokość: | 37 cm |
| Wysokość: | 36 cm |
| Deska w zestawie: | bez deski |
| Bez kołnierza: | bez kołnierza |
| Sposób montażu: | wisząca |
| Kolor: | biały |
| Powłoka ochronna: | tak |
| Kształt: | owalny |
Miski WC
Duravit D-Neo Compact miska WC wisząca Rimless WonderGliss biała 25880900001
Nr Kat. 25880900001
Duravit D-Neo Compact miska WC wisząca Rimless WonderGliss biała 25880900001
Nr Kat. 25880900001





