| Marka: | Duravit |
| Seria: | D-Code |
| Długość: | 70 cm |
| Szerokość: | 36 cm |
| Wysokość: | 37.5 cm |
| Deska w zestawie: | bez deski |
| Bez kołnierza: | z kołnierzem |
| Sposób montażu: | wisząca |
| Kolor: | biały |
| Powłoka ochronna: | tak |
| Przeznaczenie specjalne: | dla niepełnosprawnych |
Miski WC
Duravit D-Code miska WC wisząca dla niepełnosprawnych HygieneGlaze biały 22280920002
Nr Kat. 22280920002
Duravit D-Code miska WC wisząca dla niepełnosprawnych HygieneGlaze biały 22280920002
Nr Kat. 22280920002





