| Marka: | Duravit |
| Seria: | D-Code |
| Długość: | 48 cm |
| Szerokość: | 35 cm |
| Wysokość: | 38.5 cm |
| Deska w zestawie: | bez deski |
| Bez kołnierza: | z kołnierzem |
| Sposób montażu: | stojąca |
| Kolor: | biały |
| Powłoka ochronna: | nie |
| Kształt: | prostokątny |
Miski WC
Duravit D-Code miska WC stojąca biała 21090900002
Nr Kat. 21090900002
Pytania
Duravit D-Code miska WC stojąca biała 21090900002
Nr Kat. 21090900002
Pytania





