| Marka: | Dubiel Vitrum |
| Seria: | Senso |
| Szerokość: | 70 cm |
| Wysokość: | 70 cm |
| Oświetlenie: | z oświetleniem |
| Kształt: | okrągłe |
| Rama: | bez ramy |
| Typ: | łazienkowe |
| Mata grzewcza: | bez maty grzewczej |
| Montaż: | wiszące |
| Kod EAN: | 5905241006963 |
- Strona główna
- Meble łazienkowe
- Lustra
- Dubiel Vitrum Senso lustro okrągłe 70 cm z oświetleniem LED
Dubiel Vitrum Senso lustro okrągłe 70 cm z oświetleniem LED
Nr Kat. 5905241006963
Dubiel Vitrum Senso lustro okrągłe 70 cm z oświetleniem LED
Nr Kat. 5905241006963
Opis produktu Dubiel Vitrum Senso lustro okrągłe 70 cm z oświetleniem LED
- wymiar: Ø 70 cm
- wymatowany obwodowo pas podświetlono diodami LED
- zasilanie: 230V/50Hz
- barwa światła: zimna
- klasa szczelności: IP 44
Dane techniczne
| Marka | Dubiel Vitrum |
| Seria | Senso |
| Szerokość | 70 cm |
| Wysokość | 70 cm |
| Oświetlenie | z oświetleniem |
| Kształt | okrągłe |
| Rama | bez ramy |
| Typ | łazienkowe |
| Mata grzewcza | bez maty grzewczej |
| Montaż | wiszące |
| Kod EAN | 5905241006963 |
| Wymiary z opakowaniem | 74 x 74 x 4 cm |
| Waga z opakowaniem | 5,50 kg |
| Gwarancja | Pobierz |
| Dane producenta | Zobacz |
Produkty podobne:
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





