| Marka: | Dubiel Vitrum |
| Seria: | Fly |
| Szerokość: | 50 cm |
| Wysokość: | 50 cm |
| Oświetlenie: | bez oświetlenia |
| Kształt: | inny |
| Rama: | z ramą |
| Typ: | dekoracyjne |
| Kolor: | czarny |
| Mata grzewcza: | bez maty grzewczej |
| Montaż: | wiszące |
- Strona główna
- Meble łazienkowe
- Lustra
- Dubiel Vitrum Fly lustro 50x50 cm czarny
Dubiel Vitrum Fly lustro 50x50 cm czarny
Nr Kat. 5905241013114
Dubiel Vitrum Fly lustro 50x50 cm czarny
Nr Kat. 5905241013114
Opis produktu Dubiel Vitrum Fly lustro 50x50 cm czarny
Lustro o nieregularnym kształcie w czarnej ramie wykonanej z aluminium szczotkowanego. Głębokość ramy – 2,3 cm. Lustro można powiesić w pionie lub poziomie.
Dane techniczne
| Marka | Dubiel Vitrum |
| Seria | Fly |
| Szerokość | 50 cm |
| Wysokość | 50 cm |
| Oświetlenie | bez oświetlenia |
| Kształt | inny |
| Rama | z ramą |
| Typ | dekoracyjne |
| Kolor | czarny |
| Mata grzewcza | bez maty grzewczej |
| Montaż | wiszące |
| Kod EAN | 5905241013114 |
| Wymiary z opakowaniem | 55 x 53 x 5 cm |
| Waga z opakowaniem | 2,20 kg |
| Gwarancja | Pobierz |
| Dane producenta | Zobacz |
Produkty z serii:
Produkty podobne:
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





