| Marka: | Huppe |
| Seria: | Aura Elegance 4-kąt |
| Szerokość: | 140 cm |
| Wysokość: | 200 cm |
| Rodzaj: | Do wnęki, Do ścianki bocznej |
| Typ drzwi: | Rozsuwane |
| Wypełnienie: | Szkło przezroczyste |
| Mocowanie: | Prawe |
| Kod EAN: | 4052089409157 |
| Waga z opakowaniem: | 49,00 kg |
Drzwi prysznicowe
Hüppe Aura elegance drzwi suwane 140 cm prawe 401516.087.321
Nr Kat. 401516087321
Hüppe Aura elegance drzwi suwane 140 cm prawe 401516.087.321
Nr Kat. 401516087321





