| Marka: | Dornbracht |
| Seria: | Meta |
| Kształt: | okrągła |
| Dłuższy bok: | 22 cm |
| Krótszy bok: | 22 cm |
| Kolor: | chrom |
| Z ramieniem prysznicowym: | tak |
| Kod EAN: | 4029011739880 |
| Wymiary z opakowaniem: | 50 x 50 x 34 cm |
| Waga z opakowaniem: | 3,82 kg |
Deszczownice
Dornbracht Meta deszczownica z ramieniem chrom polerowany 28649970-00
Nr Kat. 2864997000
Dornbracht Meta deszczownica z ramieniem chrom polerowany 28649970-00
Nr Kat. 2864997000





