| Marka: | Paradyż |
| Seria: | Natura |
| Typ: | Płytka łazienkowa, Płytka kuchenna |
| Dłuższy bok: | 60 cm |
| Krótszy bok: | 30 cm |
| Kod EAN: | 5900144097049 |
| Wymiary z opakowaniem: | 2 x 30 x 60 cm |
| Waga z opakowaniem: | 3,60 kg |
Płytki
Paradyż Natura dekoracja Inserto Szklane Leaf A 30x60 cm
Nr Kat. PLYIG300X6001UNIWLEA
Paradyż Natura dekoracja Inserto Szklane Leaf A 30x60 cm
Nr Kat. PLYIG300X6001UNIWLEA





