Drążek wykonany jest z wysokiej jakości mosiądzu co zapewnia jego wytrzymałość i odporność na korozję. Posiada regulowany uchwyt na słuchawkę prysznicową, dzięki czemu możesz dowolnie ustawić jej wysokość. Drążek ma stałą długość - 80 cm. Wykończony jest w kolorze brązu szczotkowanego.
Najważniejsze cechy:
- Innowacyjna i łatwa w utrzymaniu powłoka - brąz szczotkowany
- Powłoka nanoszona metodą PVD
- Szlachetna forma i ponadczasowa prostota
- Regulowany kąt nachylenia słuchawki
- Gwarancja: 5 lat
Drążek
- materiał: mosiądz
- długość całkowita [mm]: 800
- kształt: okrągły
- Powłoka nanoszona metodą PVDW produktach Deante kolorowe wykończenia są aplikowane przy użyciu zaawansowanej technologii PVD, która łączy się z tradycyjnym rzemiosłem. Każdy element przed uzyskaniem swojego finalnego koloru poddawany jest ręcznemu procesowi obróbki, takim jak polerowanie lub szczotkowanie, co czyni go unikatowym. Metoda PVD to innowacyjna technologia nanoszenia powłoki, zwiększająca trwałość oraz estetykę armatury. Proces polega na napylaniu próżniowym jonami tytanu lub azotkiem tytanu, co pozwala na stworzenie wyjątkowo cienkiej, ale jednocześnie niezwykle wytrzymałej warstwy.
- Szlachetna forma i ponadczasowa prostotaArmatura Silia to reinterpretacja jednego z najbardziej klasycznych modeli w historii armatury łazienkowej. Cała seria oparta jest na kształcie wygiętej w łuki rury, dzięki czemu produkty są opływowe i zaokrąglone. Dzięki swojej prostocie i szerokiej gamie kolorów, cała seria jest niezwykle wyrafinowana. Mogą po nie sięgnąć zarówno fani łazienek minimalistycznych, jak i tych w bardziej wyrazistych stylach, takich jak Łagodny Loft, Japandi czy Art. Deco.
Zalety technologii Deante:
-
100%
polska marka
-
Eco opakowania
wykonane z materiałów przyjaznych środowisku
-
Potrójna
kontrola jakości Deante
-
Brąz szczotkowany
Charakteryzuje się ciepłym odcieniem, będącym kompromisem między błyskiem a matem.
-
Regulacja kąta nachylenia
słuchawki prysznicowej





