| Marka: | Deante |
| Seria: | Levita |
| Rodzaj: | jednoczęściowy |
| Wypełnienie: | szkło |
| Szerokość: | 75 cm |
| Wysokość: | 145 cm |
| Kod EAN: | 5908212087244 |
| Wymiary z opakowaniem: | 82 x 152 x 8 cm |
| Waga z opakowaniem: | 19,25 kg |
Parawany nawannowe
Deante Levita parawan nawannowy 75 cm czarny/szkło przezroczyste KQLN72P
Nr Kat. KQLN72P
Deante Levita parawan nawannowy 75 cm czarny/szkło przezroczyste KQLN72P
Nr Kat. KQLN72P





