| Marka: | Corsan |
| Seria: | Lugo |
| Montaż: | stojąca |
| Typ: | jednouchwytowa |
| Rodzaj: | zwykła |
| Wyposażenie: | bez korka |
| Rodzaj wylewki: | stała |
| Kolor: | stal |
| Termostat: | bez termostatu |
| Kod EAN: | 5904555908215 |
| Wymiary z opakowaniem: | 21 x 10 x 34 cm |
- Strona główna
- Umywalki i Zlewy
- Baterie umywalkowe
- Corsan Lugo bateria umywalkowa stojąca stal CMB7511BSL
Corsan Lugo bateria umywalkowa stojąca stal CMB7511BSL
Nr Kat. CMB7511BSL
Corsan Lugo bateria umywalkowa stojąca stal CMB7511BSL
Nr Kat. CMB7511BSL
Opis produktu Corsan Lugo bateria umywalkowa stojąca stal CMB7511BSL
- stojąca bateria umywalkowa
- wysokość 16,5 cm
- materiał: stal, mosiądz
- głowica ceramiczna
- wężyki przyłączeniowe standardowe 1/2 cala
- gwarancja 5 lat
- kolor stal szczotkowana
Dane techniczne
| Marka | Corsan |
| Seria | Lugo |
| Montaż | stojąca |
| Typ | jednouchwytowa |
| Rodzaj | zwykła |
| Wyposażenie | bez korka |
| Rodzaj wylewki | stała |
| Kolor | stal |
| Termostat | bez termostatu |
| Kod EAN | 5904555908215 |
| Wymiary z opakowaniem | 21 x 10 x 34 cm |
| Waga z opakowaniem | 2,00 kg |
| Dane producenta | Zobacz |
Produkty podobne:
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





